خانه / اخبار / اخبار استان / دیدار مسئول اتحادیه استان با آقای احمد راستینه نماینده منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی

دیدار مسئول اتحادیه استان با آقای احمد راستینه نماینده منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی

آقای مرتضی جهانبازی (مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری) به همراه جمعی از معاونین و همکاران با حضور در دفتر آقای احمد راستینه (نماینده منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی) با وی دیدار نمود.

T

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری در ابتدای این جلسه ضمن تبریک مسئولیت جدید نماینده منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، با بیان تاریخچه تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، زبده یابی، زبده پروری و کادرسازی برای نظام جمهوری اسلامی را از مأموریت های اصلی این نهاد مردمی و انقلابی دانست.
آقای جهانبازی ضمن معرفی مدل برنامه ای و محتوایی فعالیت های اتحادیه، گزارش مختصری نیز از چگونگی کمیت و کیفیت فعالیت های این اتحادیه در استان ارائه نمود.
آقای راستینه ضمن تشکر از ارائه گزارش فعالیت های اتحادیه، تلاش برای تمدن سازی و رسیدن به تمدن نوین اسلامی را حرکتی پربرکت عنوان کرد و گفت : بر این باورم، عمیق ترین کار فرهنگی، فعالیت های تربیتی است که نوجوان را گام به گام و مرحله به مرحله رشد می دهد و به نیرویی فعال برای انقلاب اسلامی تبدیل می کند.
راستینه ضمن حمایت از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری، هرگونه حمایت از این اتحادیه را سرمایه گذاری دانسته و افراد تربیت شده این اتحادیه را نیروهای بسیار فعال و موثر در حوزه فرهنگ استان برشمرد.

در پایان این جلسه، آقای جهانبازی، نامه رسمی تبریک دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را به آقای راستینه (نماینده منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی) تقدیم نمود.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

راهپیمایی ۲۲ بهمن

چه مژده ای زیباتر از آمدن بهار در پی یک زمستان تار و طولانی؟! ‌‌‌‌‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *