خانه / اخبار / دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست جهانبازی ضمن تبریک هفته معلم، گزارشی از فعالیت های این تشکل ارائه نمود.

همچنین آقایان میری و یاری (عضو قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان) ضمن اشاره به موفقیت های علمی دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن اسلامی استان سخنانی را بیان نمودند.
توجه ویژه به مسائل فرهنگی و پرورشی در مدارس، مستمر بودن خدمات شبکه اجتماعی شاد در طول سال، توجه ویژه به نماز جماعت و برنامه صبگاه مدارس از مهمترین محورهای این گفت و گو بود.

مدیرکل آموزش و پرورش نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجمن های اسلامی دانش آموزان در راستای امور تربیتی، بخشی از تلاش های آموزش و پرورش در امور فرهنگی به ویژه در امور مربوط به نماز در مدارس را برشمرد. همچنین از دانش آموزان درخواست کرد برنامه های پیشنهادی و عملیاتی خود برای برنامه های صبحگاه را ارائه نمایند.

قائدامینی ضمن اشاره به مستمر بودن فعالیت های شبکه اجتماعی شاد در ایام پساکرونا، توجه ویژه به محتواهای این شبکه اجتماعی را مهم خوانده و تاکید کرد با تمرکز بر خلاقیت و نشاط دانش آموزان می توان تاثیر زیادی در امور آموزشی و پرورشی ایجاد نمود.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

راهپیمایی ۲۲ بهمن

چه مژده ای زیباتر از آمدن بهار در پی یک زمستان تار و طولانی؟! ‌‌‌‌‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *