بیانیه دانش آموزان قرارگاه ملی در پی کشتار مسلمانان هند

به گزارش رابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه اعضای قرارگاه ملی دانش آموزاندر محکومیت کشتار مسلمانان هند به شرح زیر می باشد :

وَمَا لَکُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَٰذِهِ الْقَرْیَهِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ وَلِیًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ نَصِیرًا

 در چند روز اخیر، در کشور هند به بهانه‌های مختلف و نامربوط، مسلمانان را مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم قرار می‌دهند و این اتفاق بسیار نگران کننده است.

صدای مظلومیت  مسلمانان هند و ندای غریبی آن ها  به گوش ما می رسد. ما مسلمانان طبق فرموده ی  پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) که می‌فرمایند: «هرکس ندای مسلمانی را بشنود و او را یاری نکند، او مسلمان نیست» باید به فریاد مظلومیت آن ها پاسخ دهیم و صدای غربت مسلمانان هند را به گوش همه ی آزادمردان برسانیم و برای نجات آنها اقدامی انجام دهیم.

هند که خود را سرزمین صلح می‌داند امروزه به سرزمین ظلم تبدیل شده است، اما متاسفانه در این زمان همه سکوت کرده‌اند و ما هستیم که باید صدای مسلمانان مظلوم هند باشیم.

ما اعضای انجمن های  اسلامی دانش آموزان این اقدام نابخردانه هندوها را  بشدت محکوم می‌کنیم و از مسئولین وزارت امور خارجه و تمام مراجع ذی‌ربط درخواست پیگیری این مسئله را داریم.

قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

مسابقه «قهرمان من» برگزار می شود

انتشارات روایت فتح با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مسابقه نامه‌نگاری با موضوع «قهرمان من» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *