خانه / اخبار / اطلاعیه ها / هشتمین جشنواره نمایشگاه های دانش ‎آموزی مدرسه انقلاب در چهارمحال و بختیاری

هشتمین جشنواره نمایشگاه های دانش ‎آموزی مدرسه انقلاب در چهارمحال و بختیاری

هشتمین دوره از جشنواره های ملی  نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب، در مدارس چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  همزمان با سراسر کشور، هشتمین دوره جشنواره نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب، به همت دانش آموزان عضو انجمن اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

مرتضی جهانبازی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان چهارمحال و بختیاری گفت: این دوره از نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب در دو بخش پسران و دختران و با شعار «دیروز ما، امروز ما و فردای ما» و بر اساس محتوای بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شده است.

جهانبازی اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها همزمان با دهه مبارک فجر، در حدود ۶۰ مدرسه متوسطه دوره دوم پسرانه و دخترانه در سراسر استان برپا می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب با تشکیل ۳ تا ۱۰ گروه برگزار می‌شود که هر کدام از این گروه‌ها با انتخاب یکی از محور‌های موضوعی مشخص شده، به مطالعه و تحقیق و تولید محصول بر پایه ابتکارات دانش آموزی می‌پردازند و در نهایت به روایتگری پیرامون موضوع خواهند پرداخت.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان چهارمحال و بختیاری گفت: هویت بخشی به دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی، تجربه شیرین فعالیت تشکیلاتی و جمعی، شناخت بیشتر از انقلاب اسلامی، و ایجاد نگاهی امیدوارانه و روشن نسبت به آینده، از ثمرات تربیتی این نمایشگاه هاست.

گفتنیست نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب تا پایان بهمن ماه  سال جاری با روایتگری دانش آموزان ادامه خواهد داشت.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

مسابقه «قهرمان من» برگزار می شود

انتشارات روایت فتح با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مسابقه نامه‌نگاری با موضوع «قهرمان من» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *