خانه / در رسانه ها / صف به‌ صف قاسم‌ها پی خونخواهی تو

صف به‌ صف قاسم‌ها پی خونخواهی تو

همه قاسم‌های نوجوان این‌سرزمین استوارتر از همیشه همانند همه همکلاسی‌های شهیدشان، آماده گرفتن انتقامی سخت در خط جهاد هستند و راهی را که از خون حاج‌قاسم‌ و یارانش سرخ است، ادامه خواهند داد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در بیانیه‌ای در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، عنوان کرد: سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، آسمانی شد؛ داغ شهادت حاج‌قاسم سلیمانی، مرد روزهای سخت و سردار جبهه‌های دشوار، حرارتی است که در کرانه عشق مولای شهیدمان حسین، هرگز خاموش و سرد نخواهد شد.

اما چنان که رهبرعزیزمان با جملات عزتمندانه‌اش فرمود، به حول و قوهٔ الهی، کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد بود که او خود در همهٔ عمر راه سیدالشهدا(ع) را می‌رفت.

در این مسیر سرخ، علم بر زمین نخواهد ماند و قاسم‌هایی که چشمشان به قاسم‌بن‌الحسن است، پرچم حاج‌قاسم را به دست خواهند گرفت و تا رساندن این پرچم به دست مبارک مولای جهان، آن انتقام‌گیرندهٔ بزرگ خون خدا، از پای نخواهند نشست.

اتحادیهٔ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کل کشور، رسیدن به پاداش سال‌ها مجاهدت خالصانه را به سردار شهیدمان و همهٔ شیفتگان راه و منش او تبریک و تسلیت می‌گوید و اعلام می دارد همه قاسم‌های نوجوان این‌سرزمین استوارتر از همیشه همانند همه همکلاسی‌های شهیدشان آماده گرفتن انتقامی سخت در خط جهاد هستند و راهی را که از خون حاج‌قاسم‌ و یارانش سرخ است، ادامه خواهند داد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

نامه دانش آموزان به وزیر امور خارجه: آقای ظریف از آرین غلامی تقدیر کنید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اعضای قرارگاه ملی دانش آموزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *