خانه / اخبار / اطلاعیه ها / پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری

پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری

پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری

به مناسبت برپایی همایش های استانی گرامی داشت پیشکسوتان وفارغ التحصیلان، در آستانه ی چهل سالگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود خدا بر ۳۶۰۰۰ شهید دانش آموز و امام شهیدان(رضوان الله تعالی علیه) که به سرانگشت تدبیرش، نهال انجمن های اسلامی دانش آموزان را غرس کرد تا طی چهار دهه ی گذشته، ثمرات حضور زبدگان جذب شده و نخبگان پرورش یافته در این تشکیلات نورانی، در عرصه های جهادی، مدیریتی، حوزوی، دانشگاهی و اجرایی کشور افتخارآفرینی نمایند.

سلام و درود خدا بر اعضای اتحادیه ای که بنیانش بر تقوای فردی و جمعی، اخلاق و ولایتمداری استوار شده است و در ادامه ی راه همکلاسی های آسمانی و معلمان و مربیان مدرسه ی عشق، غریق نجات همسالانی هستند که در دریای طوفانی شبهات و زیر فشار امواج توفنده ی جنگ تمام عیار فرهنگی، باید به سمت کشتی نجات ولایت هدایت شوند.

سلام و درود خدا بر فارغ التحصیلان، پیشکسوتان و فرهیختگانی که دعوت نسل جدید اتحادیه را برای برقراری ارتباطی مؤمنانه و پیش برنده و یادآوری خاطرات خدمات مشکورشان اجابت کردند.

ورود به چهل سالگی، پیام آور بلوغ تشکیلاتی و بالندگی در طرازی است که بتوان از اعضای انقلابی توقع کرد که به عنوان مخاطب اصلی بیانیه ی گام دوم ، علاوه بر نمایندگی از گفتمان رهبر حکیم و فرزانه(مدظله العالی) در نظام آموزش و پرورش، مهیای نقش آفرینی مؤثر و میدانی در افق دهه ی پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی شوند.

اما در خصوص ابتکار قابل تحسین عزیزان، برای برپایی گردهمایی های صمیمانه و ساده در سراسر کشور، با هدف تجلیل ازرشدیافتگان در این مکتب تربیت حماسی، ضمن تشکر از تلاش استان هایی که در اجرا پیشتاز بوده اند و سایر استان ها که با جدیت در تدارک اجرا هستند، باید اذعان نمود: ترویج فرهنگ قدرشناسی در فضای تشکیلاتی، هویت آفرین است. از منظری دیگر، یک تشکل خودانگیخته و پویا، وظیفه دارد مسیر بهره مندی از گنجینه ی گرانسنگ و ارزشمند تجربیات و سوابق نسل های قبل را بازنماید.

انتظار می رود، این حرکت هدفمند، محدود به برگزاری همایش های “عهد وفا” نماند و با طراحی الگوی ارتباط و تعامل با فارغ-التحصیلان، به تدریج منجر به تدوین تاریخ شفاهی این نهاد انقلابی شده و نو به نو بروزرسانی گردد.
دعاگوی وجود شریفتان هستم.

محمد جواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای مردم سیل‌‌زده سیستان و بلوچستان در طرح سیل مهربانی ۲

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، محمدرضا سالاری، مسئول اتحادیه انجمن‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *