خانه / اخبار / اخبار شهرستان ها / شهرستان شهرکرد / قرارگاه شهری شهرستان شهرکرد این بار، با رنگ و بوی خاطرات شهدا 

قرارگاه شهری شهرستان شهرکرد این بار، با رنگ و بوی خاطرات شهدا 

جلسات هفتگی قرارگاه شهری، با حضور مسئولین انجمن اسلامی دانش آموزان پسر در اتحادیه شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری قرارگاه شهری شهرستان شهرکرد با حضور علی گرجی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، چهلمین سالگرد تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را به مجموعه اتحادیه تبریک گفت و موفقیت در تمامی عرصه های فرهنگی و  خصوصا علمی را برای دانش آموزان آرزو کرد.

گرجی با اشاره به وجود  ۳۶۰۰۰ شهید دانش آموز در دوران دفاع مقدس افزود: یکی از اصلی ترین میدان داران عرصه مبارزه با دشمن و استکبار در دوران ۸ سال دفاع مقدس همین دانش آموزان، نوجوانان و هم سن و سالهای شما بودند که با رشادت های خود هم درس خواندند و هم با دشمن رودر رو جنگیدند، شما دانش آموزان نیز باید ادامه دهنده راه و منش شهدای دانش آموز باشید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن اشاره به حوادث مربوط به فتنه اخیر خاطر نشان کرد، میدان جنگ در عصر حاضر به مراتب سخت تر و پیچیده تر از دوران ۸ سال جنگ تحمیلی است و دشمن تمام قد برای هدف قرار دادن قشر نوجوان و جوان تلاش می کند، که در این میان نقش شما دانش آموزان در حوزه کار فرهنگی و خصوصا علمی بسیار حائز اهمیت است؛  جنگ فعلی، جنگ نرم در تمامی عرصه ها می باشد که به فرموده مقام معظم رهبری شما جوانان افسران جنگ نرم در این کارزار هستید.

در ادامه این جلسه دانش آموزان به بیان دیدگاه های خود در خصوص مسائل مهم فرهنگی و علمی پرداختند.

عکس یادگاری اعضاء قرارگاه شهری با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان پایان بخش این برنامه بود.

گفتنیست سلسله جلسات قرارگاه شهری انجمن های اسلامی دانش آموزان به طور منظم هر هفته، با حضور مسولین انجمن اسلامی با هدف ارائه گزارش و بررسی فعالیت های انجام شده و همچنین بحث و گفتگو در خصوص برنامه های هفته های آتی برگزار می شود.

 

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *