خانه / اخبار / اخبار استان / «هر عضو انجمن اسلامی؛ یک مهارت»

«هر عضو انجمن اسلامی؛ یک مهارت»

جلسه مشترک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان جهت اجرایی سازی تفاهم منعقد شده ی فی ما بین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری  جلسه مشترک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و اداره کل سازمان فنی و حرفه ای استان جهت اجرایی سازی تفاهم منعقد شده ی فی ما بین با حضور مسئول اتحادیه استان، معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی سازمان فنی و حرفه ای در آن سازمان برگزار شد.

در این نشست در خصوص اجرای مفاد تفاهم‌نامه که شامل طرح های شهید شاطری، شهید باکری، شهید مهندس کلانتری و طرح مهارت های کدبانو می باشد توافق حاصل شد و مصوب شد تخفیف و تسهیلات ویژه ای برای اعضای اتحادیه در نظر گرفته شود تا در راستای تحقق شعار “هر دانش آموز انجمنی حداقل یک مهارت” قدم مثبتی برداشته شود.

حسن صمدزاده مسئول اتحادیه استان با ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه گفت: جامعه هدف اتحادیه شامل دو مقطع  متوسطه دوره اول و دوم پسرانه و دخترانه می باشد، برگزاری دوره های مهارتی برای دانش آموزان بسیار جذاب بوده و دانش آموزان با بازدید و آشنایی با حرفه های مختلف می توانند علاقه مندی خود را در فضای واقعی، شناسایی و بدنبال آن هدایت شغلی و تحصیلی مناسب تری برایشان مهیا می شود.

همچنین در این جلسه کوهیان معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی سازمان فنی و حرفه ایضمن تاکید بر اعلام نیازسنجی آموزشی، اعلام رشته ها و تعداد شرکت کنندگان در دوره ها از سوی اتحادیه، در خصوص برگزاری دوره های آموزشی اعلام آمادگی نمودند.

در پایان این دیدار با استقبال طرفین بنا شد طرح های پسرانه شهید شاطری و آچار به دست و طرح دخترانه مهارت های کدبانو همانند طرح پیشنهادی ایران مهارت در مدارس اجرایی شده و دانش آموزان انجمن اسلامی دختر و پسر از مزیت های مهارت آموزی فنی و حرفه ای بهره مند گردند.

شایان ذکر است این تفاهمنامه شامل دو طرح کدبانو و شهیدان شاطری ، باکری و کلانتری با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی و تربیت اقتصادی و مهارتی اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان می باشد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *