خانه / اخبار / اخبار استان / حضور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در نشست فصلی مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی

حضور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در نشست فصلی مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری در “اولین نشست فصلی فرماندهان بسیج دانش آموزی در سال ۹۸” حضور به هم رساندند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری حسن صمد زاده با حضور در نشست فصلی فرماندهان بسیج دانش آموزی استان، ضمن اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص فعالیت تشکل های امین، خواستار ایجاد تعامل و همکاری هر چه بیشتر این دو تشکل خصوصا در مناطق و بخش های شهری و روستایی شد.

صمد زاده افزود: با توجه به رسالت بسیج و اتحادیه در راستای تربیت نیروی انقلابی، این دو تشکل باید در کنار هم به جهت تحقق این اصل همکاری بیشتری داشته باشند که بدون شک با هم افزایی، همدلی و هم فکری در مراکز استانی، شهرستانی و مناطق اتفاقات خوب و مبارکی رقم خواهد خورد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گفت: برگزاری مشترک هیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) و همچنین نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب در استان، از شیرین ترین تجربیات همکاری اتحادیه با بسیج دانش آموزی بوده که ان شالله با همت مسئولین محترم بسیج دانش آموزی، اتحادیه و مربیان در دیگر برنامه های مشترک نیز این خاطرات تکرار خواهد شد.

گفتنیست در پایان این نشست حاضرین و فرماندهان بسیج دانش آموزی مناطق به ارائه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص تعامل هر چه بیشتر بسیج و اتحادیه پرداختند.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *