خانه / اخبار / اخبار استان / حضور مسئول دبیرخانه کشوری هیئت انصار المهدی(عج) در شورای معاونین اتحادیه استان خراسان رضوی

حضور مسئول دبیرخانه کشوری هیئت انصار المهدی(عج) در شورای معاونین اتحادیه استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی، جلسه شورای معاونین اتحادیه استان در روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ با حضور اعضا و میهمان جلسه آقای صمدزاده ( مسئول دبیرخانه کشوری هیئتهای دانش آموزی انصارالمهدی(عج) و مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری ) در محل قرارگاه شهید مهدوی(دفترمسئول اتحادیه استان) برگزار گردید.

در این جلسه که با موضوع بررسی مدل برگزاری هیأت شاخص دانش آموزی برگزارشد، آقای صمدزاده ضمن ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری هیأت در استان چهارمحال و بختیاری، از هیأت انصارالمهدی(عج) اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان نمونه ای از یک کار تشکیلاتی منسجم یاد نموده و با بازگو نمودن این جمله حجت الاسلام و المسلمین آقایی قائم مقام نماینده رهبری در اتحادیه که : «هیأت انصارالمهدی(عج) می تواند به مانند نخ تسبیح فعالیت های اتحادیه باشد! »، بر اهمیت نقش هیئت در یک تشکیلات مومن و انقلابی همچون اتحادیه انجمن های اسلامی تأکید نمود.

همچنین در این جلسه در مورد ضرورت برگزاری هیات شهری و مدرسه ای ، جایگاه هیات در اتحادیه و تربیت چگونگی شبکه سازی در هیات ، جذب مخاطب ، مسولیت سپاری و هویت بخشی به دانش آموزان در هیات ، و تامین مالی هیات بحث و گفتگو شد.

شایان ذکر است در این جلسه، بر اهمیت ارتقاء محتوایی تیم کادر هیئت های انصارالمهدی(عج) تأکید گردیده، همچنین چگونگی رونق گرفتن هیئت های مدارس و

گزارشی نیز از هیات و فعالیت های جریان ساز بخش خواهران استان خراسان ارایه و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *