خانه / اخبار / اخبار استان / کارگاه آموزشی رسانش با حضور اعضاء دبیرخانه نشریات دانش آموزی رسانش در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

کارگاه آموزشی رسانش با حضور اعضاء دبیرخانه نشریات دانش آموزی رسانش در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

کارگاه آموزشی رسانش ویژه دانش آموزان عضو انجمن اسلامی استان با حضور اعضاء دبیرخانه نشریات دانش آموزی رسانش در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان استان چهارمحال و بختیاری کارگاه توجیهی و آموزشی نشریات دانش آموزی رسانش با حضور آقای نوری محب معاونت فرهنگی تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان در شهرکرد برگزار شد.

در این جلسه مراحل ثبت نام در جشنواره،موضوعات و قالب های نشریه و همچنین مراحل داوری در آثار ارسالی دانش آموزان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

نوری محب ضمن اشاره به شیوه نامه برگزاری نشریات دانش آموزی رسانش خاطر نشان کرد با توجه به ظرفیت مطلوب و ویژه هیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) در استان چهارمحال و بختیاری؛ یکی از بهترین بستر های مناسب در این جشنواره ظرفیت هیئت های دانش آموزی می باشد، که شما عزیزان میتوانید در این بخش به طور ویژه سرمایه گذاری نمایید.

گفتنیست این کارگاه در دوبخش متوسطه اول و متوسطه دوم به طور مجزا در مسجد صاحب الزمان (علیه السلام) و مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

«هر عضو انجمن اسلامی؛ یک مهارت»

جلسه مشترک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و اداره کل سازمان فنی و حرفه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *