خانه / اخبار / اخبار استان / سلسله مباحث گفتمان های دینی در استان چهارمحال و بختیاری در حال برگزاریست

سلسله مباحث گفتمان های دینی در استان چهارمحال و بختیاری در حال برگزاریست

طرح گفتمان دینی با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان  استان چهارمحال و بختیاری  در مدارس دخترانه و پسرانه  استان در حال برگزاریست

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‌آموزان استان چهارمحال و بختیاری، طرح گفتمان دینی با توافق آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان  در سطح مدارس به صورت استانی در حال برگزاری است.

اجرای گفتمان‌های دینی برای دانش آموزان، بهره‌گیری از مبلغان توانا به ویژه در مدارس و برگزاری سلسله نشست‌های دینی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه از مهمترین اقداماتی است که به منظور ترویج فرهنگ دینی و پاسخگویی به شبهات دانش آموزی، در این استان دنبال می‌شود.

گفتنی ست از مهمترین مباحث مطرح شده در گفتمان های دینی ۹۷، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می باشد که به موضوعات دستآورد های انقلاب اسلامی، و نقش نسل چهارم انقلاب در عصر حاضر پرداخته خواهد شد.

همچنین پاسخ به سوالات اعتقادی، مذهبی و اجتماعی دانش آموزان را از یکی دیگر از مهمترین اهداف این طرح می باشد که پس از پایان اجرای طرح، کلیه سوالات و مباحث ارائه شده جمع بندی و پس از کارشناسی؛ محتوای نیاز اکثریت دانش آموزان در موضوعات بیشتر مطرح شده تهیه و تدوین خواهد شد.

 

 

 

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *