خانه / اخبار / اطلاعیه ها / مجموعه کتاب های دیقه نود ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شد

مجموعه کتاب های دیقه نود ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شد

مجموعه کتاب های دیقه نود ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های ریاضی و تجربی به همت موسسه علمی آینده سازان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان گفت: مجموعه کتاب‌های دیقه نود، با رویکرد بسط و توسعه عدالت آموزشی و دسترسی آسان دانش‌آموزان سراسر کشور به محتوای آموزشی مفید و مناسب و بهره‌مندی تمام نوجوانان با هر بضاعت مالی از حداکثر امکانات آموزشی و در چارچوپ محتوای کتب درسی و مطابق با برنامه‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به رشته تحریر درآمده است.

وی با اشاره به ویژگی‌های این کتاب گفت: درسنامه‌ی آموزش کامل در کم‌ترین حجم ممکن به همراه مثال‌های تشریحی مناسب و استاندارد، ویدیوی آموزش مباحث مهم توسط خود مولف، سوالات امتحانی استاندارد تالیفی در چارچوب کتاب درسی، تمارین مهم کتاب به همراه پاسخ‌های تشریحی و کامل به همراه ویدیوی بررسی و تشریح تمارین مهم و کلیدی توسط خود مولف و نمودار جمع‌بندی و دسته‌بندی مخصوص هر درس جهت تثبیت و منظم ساختن مطالب در ذهن از جمله ویژگی های این کتاب می باشد.

لازم به ذکر است مجموعه کتاب های دیقه نود زمستان ۱۳۹۷ در چاپ دو رنگ و در قطع جیبی ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

آغاز پویش سراسری “سیل مهربانی همکلاسی‌ها”

در آیین نمادین “سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها”صورت گرفت ‫جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *