خانه / اخبار / اطلاعیه ها / سرباز کوچک امام به مدرسه انقلاب آمد!

سرباز کوچک امام به مدرسه انقلاب آمد!

مسابقه کتابخوانی و پویش سراسری «کتاب قهرمان» با ترویج کتاب «سرباز کوچک امام» شامل خاطرات آزاده ۱۳ ساله دفاع مقدس«مهدی طحانیان» ، ویژه دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، پویش مسابقه بزرگ کتابخوانی، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» با محوریت خاطرات آقای مهدی طحانیان اسیر ۱۳ ساله دفاع مقدس، به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار می شود.

کتاب «سرباز کوچک امام» روایت اسارت مهدی طحانیان، نوجوان ۱۳ساله ای است که طی اتفاقات عجیب و خطرناکی، با شهادت چند قدم بیشتر فاصله نداشته ولی زنده می ماند.

در این پویش محتوای این کتاب ناظر به مفاهیمی چون صبر، استقامت، پایداری و مقاومت مد نظر قرار گرفته است تا برای داشتن سبک زندگی اسلامی الگویی از پایداری معرفی شود.

پویش سراسری «کتاب قهرمان» از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد شد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سامانه فروش سایت مدرسه انقلاب به نشانی madreseenghelab.com این کتاب را خریداری نمایند و یا همچنین در حاشیه نمایشگاه مدرسه انقلاب در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است به افراد برگزیده این پویش سراسری جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

پویش نذر قدم‌ های زینب (س) در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد (پانا) – مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان چهارمحال و بختیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *