خانه / اخبار / اخبار استان / برگزاری جشنواره سرود «مدرسه انقلاب» در بیش از ۴۰۰۰ مدرسه کشور

برگزاری جشنواره سرود «مدرسه انقلاب» در بیش از ۴۰۰۰ مدرسه کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،بخش ویژه سرود جشنواره مدرسه انقلاب با سرودهایی از آلبوم بزرگراه در ۴۰۰۰ مدرسه متوسطه دوم کشور برگزار می شود.

جشنواره مدرسه انقلاب که به همت انجمن های اسلامی دانش آموزان در بخش های مختلف فرهنگی و هنری و به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در ۴۰۰۰ مدرسه متوسطه دوم کشور برگزار می شود، امسال و در بخش ویژه سرود بر اساس دو قطعه سرود آلبوم بزرگ‌راه پذیرای اجرای گروه های سرود دانش آموزی خواهد بود.

بر این اساس در بخش ویژه سرود جشنواره مدرسه انقلاب، دو قطعه سرود «باغبون» و «هفتمین دقیقه» با مضامینی از دو شهید والامقام برونسی و تهرانی مقدم در اختیار دانش آموزان قرار گرفته‌است تا دانش‌آموزان با بازخوانی یکی از این دو سرود در جشنواره شرکت کنند.

دانش آموزان سراسر کشور می توانند تا پایان اسفند ماه و از طریق سامانه جشنواره به نشانی www.madreseenghelab.com  آثار خود را ارسال کنند که پس از داوری سرودهای ارسال شده، به آثار برگزیده در اختتامیه جشنواره هدایایی تقدیم خواهد شد.

گفتنی است هفتمین دوره جشنواره مدرسه انقلاب با محوریت روایت دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان نسل سومی از ۱۲ بهمن ماه در بیش از ۴۰۰۰ مدرسه متوسطه سراسر کشور برگزار می شود.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *