خانه / اخبار / اطلاعیه ها / نامه دانش آموزان انجمن های اسلامی به نوجوانان عراقی

نامه دانش آموزان انجمن های اسلامی به نوجوانان عراقی

در آستانه اربعین حسینی دانش آموزان انجمن های اسلامی که در پیاده روی اربعین هم شرکت کردند در اقدامی به نوجوان عراقی نامه نوشتند از خدمات آن ها در مسیر پیاده روی تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،در آستانه اربعین حسینی دانش آموزان انجمن های اسلامی که در پیاده روی اربعین هم شرکت کردند در اقدامی به نوجوان عراقی نامه نوشتند از خدمات آن ها در مسیر پیاده روی تشکر کردند
متن نامه دانش آموزان انجمن های اسلامی به دانش آموزان عرقی به شرح زیر می باشد :

هُوَالَطیف

نامه دانش آموزان انجمن های اسلامی به نوجوانان عراقی

برادران و خواهران دینی ما، سلام. مرحبا بر اعتقادتان، مرحبا بر باورتان، مرحبا به حبتان که حماسه ی زیبای خدمت گزاری به زائران اربعین حسینی را رقم زده است.
با اینکه این روز ها خیلی ها می خواهند برادری مان را انکار کنند و بینمان تفرقه بیندازند، اما ما دانش آموزان انجمنی به نمایندگی از تمام دانش آموزان ایران سپاسگزار تک تک لحظاتی هستیم که شما خالصانه، در راه خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین، پا به میدان گذاشتید و مصداق بارز «بِنَفسی اَنتَ وَ اَهلی وَ مالی» شدید . قدردان آن دست هایی هستیم که عاشقانه گرد و غبار کفش ها و پاهای زائران ابی عبدالله را پاک می کند. چه زیبا تفسیر کرده اید لبیک یا حسین را!
خواهر و برادر دینی ام، این اُخُوَت ایمانی ثابت کرده که می تواند جهانی را تغییر دهد و مشت محکمی باشد بر دهان آنانی که بر سرِ نابودی مان پیمان بسته اند؛ آنانی که هرساله رزمایش شیعیان در اربعین نقشه هایشان را نقشه بر آب کرده است. محبت حسین علیه السلام قلبهایمان را به هم پیوند می دهد. عشق حسین علیه السلام درونمان انقلاب کرده است. آنان که کینه در دل دارند و نمیدانند که حب الحسین یجمعنا …
حرارتی در قلبهایمان جوانه زده که هرگز سرد نخواهد شد.
در آخر به قول سیدنا و قاعدنا امام خامنه ای شاید شما را نشناسیم اما همه تان را دوست می داریم. به امید اینکه همه ما مسلمانان، متحد و یک صدا در مقابل استکبار و دشمنان اسلام مشمول نصرت الهی گردیم چرا که نحن انصار المهدی «عج»

وَالسَلامُ عَلیکُم وَ رَحمَتُ الله وَ بَرکاتُه.
دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان جمهوری اسلامی ایران.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

ماجرای انصراف دانش‌آموز ایرانی از رقابت با نوجوان صهیونیست و مکالمه بین آنها

امیرحسین عرب می‌گوید: نوجوان صهیونیست نزدیکم آمد و گفت «این مدال طلا حق توست» من …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *