خانه / اخبار / اخبار استان / اتحادیه انجمن های اسلامی به عنوان یک بازوی پرتوانِ جوان و جهادی در کنار آموزش و پرورش است.

اتحادیه انجمن های اسلامی به عنوان یک بازوی پرتوانِ جوان و جهادی در کنار آموزش و پرورش است.

هشتمین نشست جلسه کادر و شورای معاونین اتحادیه استان با حضور معاونت محترم پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد

 

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان چهارمحال و بختیاری، نشست مشترک مسئولان اتحادیه استان با معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش روز سه‌شنبه بیست‌ودوم خردادماه برگزار شد.

در این دیدار، رسولی معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، اتحادیه انجمن های اسلامی را به عنوان یک بازوی پرتوانِ جوان و جهادی در کنار آموزش و پرورش دانست و گفت: معاونت پرورشی آموزش و پرورش به همکاری و حمایت تشکل هایی چون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان که دغدغه فرهنگی و علمی دارد نیازمند است.

ایشان خاطرنشان کرد برای کار تربیتی باید برنامه ریزی بلند مدت داشت و با نگاه تربیت نسل انقلابی به فعالیت ها نگاه کرد که الحمدالله اتحادیه تشکلی ست که در این راستا حرکت می کند  و وظیفه آموزش و پرورش در اختیار گذاشتن ابزارهای لازم برای تحقق این اهداف است.

وی در ادامه افزود: ان شالله با همکاری معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان پیش بینی واجرای برنامه های هدفمند در مباحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان، تحکیم بنیان خانواده وآداب فرزند پروری در سال تحصیلی آینده از برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان خواهد بود.

در ادامه این نشست صمد زاده مسؤل اتحادیه استان  به صورت تفصیلی به وضعیت کنونی اتحادیه پرداخت و همچنین برنامه‎های پیش‌روی اتحادیه در تابستان را بیان کرد. مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن ابراز خرسندی و تشکر از حمایت های همیشگی آموزش و پرورش از این تشکل انقلابی خواستار همراه شدن بیش از پیش ادارات شهرستان ها و مناطق با مربیان و مسئولین شهرستانی اتحادیه شد و گفت امیدواریم که ان شالله در تابستان و سال تحصیلی جدید با همکاری مناطق ۱۷ گانه شاهد فعال شدن چشمگیر دفاتر انجمن اسلامی در شهرستان ها باشیم.

سپس معاونان اتحادیه استان گزارش مختصری از فعالیت‌های اتحادیه و برنامه‌های پیش‌روی هر یک از واحدها برای فصل تابستان را بیان و درخواست‌هایی را مطرح کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های اتحادیه، نکاتی را جهت تعامل بیشتر با اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان بیان کرد.

گفتنیست در این نشست تصمیماتی نیز برای برگزاری مداوم کانون مادران و پدران دانش آموزان با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی استان اتخاذ شد.

درباره‌ی روابط عمومی اتحادیه استان

روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری

همچنین ببینید

دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه جمعی از معاونین و دانش آموزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *